Elektryczny podgrzewacz wody


Elektryczny podgrzewacz wody


"Galmet Sp.z o.o." Sp. K.

48-100 Głubczyce, Raciborska 36

Numer telefonu: +48 77 403 45 00

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Pobieżny opis firmy Elektryczny podgrzewacz wody

Można inwestować w nowoczesne, energooszczędne technologie i zastanawiać się nad kolejnymi inwestycjami wspierającymi środowisko, ale na końcu każdy domownik w głębi duszy zada sobie pytanie: „a gdzie w tym wszystkim mój komfort?”. Nie da się ukryć, że właśnie z myślą o wygodzie konsumenci wydają naprawdę duże pieniądze na remonty domów czy samą ich budowę. Ludzie chcą żyć w komfortowych warunkach.

I właśnie tę wygodę, a mowa o tak elementarnych kwestiach jak dostęp do ciepłej wody w dowolnym momencie, zapewnia elektryczny podgrzewacz wody. Jest on niezbędnym elementem przy zastosowaniu kolektorów słonecznych, pomp ciepła, kotłów na ekogroszek, gaz czy olej, a także systemów elektrycznych.

Nowoczesne urządzenie można zamówić bezpośrednio od producenta – firmy Galmet. Niewątpliwą zaletą jest nie tylko szeroka oferta, ale również gwarancja, perfekcja wykonania i dostęp do autoryzowanego serwisu w każdej gminie na terenie kraju. Począwszy od podgrzewaczy wody, na instalacjach fotowoltaicznych kończąc, firma specjalizuje się w innowacyjnym i trwałym podejściu do nowoczesnych technik.

Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Pobliskie firmy:

OROME SC


Pułaskiego 17, Kluczbork

Zobacz >

AZTECH


Powstańców 70, Kędzierzyn Koźle

Zobacz >

Adwokat Małgorzata Pokrywka


Pamięci Sybiraków 4, Kędzierzyn-Koźle

Zobacz >