Świetliki dachowe cennik


Świetliki dachowe cennik


MP SKYLIGHTS PAWEŁ ŁOPATKA

62-030 Luboń, Świętokrzyska 5

Numer telefonu: +48 61 279 44 44

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Pobieżny opis firmy Świetliki dachowe cennik

Naturalne światło słoneczne jest dla ludzi o wiele zdrowsze od sztucznego. Stąd też coraz szerzej stosuje się rozwiązania, które umożliwiają wpuszczenie go do wnętrz domów, mieszkań w bloku i w firmach. Jednym z najlepszych sposobów jest instalacja świetlików na dachu.

Rozwiązanie to nie ma praktycznie żadnych ograniczeń. Mogą być one instalowane na dachach płaskich, skośnych, na domach jednorodzinnych, halach przemysłowych, w blokach, szkołach i mnóstwie innych miejsc. Profity z ich instalacji są natomiast nie do przecenienia – naturalne światło sprawia, że ludzie przebywający w tak oświetlonym pomieszczeniu, czują się lepiej.

MP Skylights oferuje wysokiej jakości świetliki dachowe. Cennik firmy jest elastyczny, wartość zamówienia bowiem jest uzależniona od skali całego zlecenia. Jej fachowcy mogą dokonać darmowej wyceny, dzięki czemu po zakończeniu prac kwota nie będzie stanowiła zaskoczenia. Natomiast świetliki, które oferuje firma, mogą być płaskie, kopułkowe, łukowe, wykonane z aluminium, szkła, a także z funkcją wyłazu, co poszerza ich możliwości.

Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Pobliskie firmy:

Zdrowy Sen


Krzywoustego 68, Poznań

Zobacz >

Breston Sp. J.


Szarych Szeregów 27, Poznań

Zobacz >

SYSTEM-TECH Sp. z o.o. Sp. k


Głuszyna 58, Poznań

Zobacz >