Apartament wakacyjny


Apartament wakacyjny


Inmobiliaria Home Pan Dora Sl.

03-189 Alicante, Calle Isla Tabarca 2

Numer telefonu: +34 965 04 94 80

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Pobieżny opis firmy Apartament wakacyjny

Zdarzyło Ci się na wczasach wiele razy, że mimo obiecywanych przez biuro podróży doskonałych warunków, były on nader skromne, a cena za pobyt wysoka? W takim razie warto zastanowić się, czy nie lepiej byłoby kupić apartament wakacyjny, który w każdej chwili będzie czekał na swoich gospodarzy i służył będzie przez wiele lat nie tylko im, ale także ich rodzinie i być może przyjaciołom.

Piękne apartamenty i penthouse oferuje biuro nieruchomości Home Pandora. Nieruchomości te znajdują się w takich wspaniałych regionach jak:

  • Costa Blanca Południe,
  • Costa Blanca Północ,
  • Costa Calida,
  • Costa de Almeria.

Wystarczy wybrać w wyszukiwarce biura region, miejscowość, ilość sypialni i łazienek, aby na stronie pokazało się mnóstwo ciekawych ofert w atrakcyjnych cenach. Kupując apartament, można liczyć na dostęp do osiedlowego basenu, miejsca zabaw dla dzieci, a także własnego miejsca parkingowego. Ceny takich nieruchomości są różne w zależności od położenia, a także od rodzaju rynku. Biuro stara się cały czas trzymać rękę na pulsie i wyszukiwać najlepsze oferty ku ogromnemu zadowoleniu klientów z Polski.

Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Pobliskie firmy:

Euro Furniture


Dalston Gardens 16, Stanmore, London

Zobacz >

Polish Cosmetics Distribution Centre Uk Limited


Smithfield Road 50 , Market Drayton

Zobacz >

Beegoz Shop


Shelton Street 71-75, London

Zobacz >