Oczyszczanie manualne twarzy w Warszawie


Oczyszczanie manualne twarzy w Warszawie


BM Medycyna Estetyczna i Laseroterapia

03-984 Warszawa, Jana Nowaka Jeziorańskiego 8

Numer telefonu: 501374437

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Pobieżny opis firmy Oczyszczanie manualne twarzy w Warszawie

Z pewnością w domowym zaciszu poddajesz skórę twarzy różnym peelingom. Jednak raz na jakiś czas warto wybrać się na profesjonalne oczyszczanie, które wykonuje specjalista. BM Medycyna Estetyczna i Laseroterapia to klinika, która oferuje wiele różnych zabiegów. Udaj się do niej, jeżeli chcesz wyglądać i czuć się dobrze we własnej skórze.

Oczyszczanie manualne twarzy, które oferuje warszawska klinika, to sposób, na pozbycie się zaskórników, prosaków oraz krost. Tą czynność poprzedza peeling, który ma na celu rozpulchnić skórę. Samo oczyszczanie  może odbywać się ręcznie  lub przy pomocy łyżeczki Unny. Na zakończenie zabiegu nakłada się maseczkę ściągająco-kojąco na zdezynfekowaną skórę.

Manualne oczyszczanie twarzy poleca się osobom ze skórą trądzikową i zanieczyszczoną oraz przy nadmiernym wydzielaniu się sebum.

  • Użytkownik rendon dodał komentarz 2019-06-25 14:02:06
  • Usługi tego gabinetu medycyny estetycznej obejmują szeroką paletę zabiegów, dzięki którym możemy być jeszcze piękniejsze! Sprawią one, że poczujemy się jeszcze lepiej we własnej skórze. :)
  • Ocena 5

Pobliskie firmy:

Komputronik Biznes


al. Jerozolimskie 181A, Warszawa

Zobacz >

PITERSON Sp. z o.o.


Filtrowa 68, Warszawa

Zobacz >