Posadzki maszynowe


Posadzki maszynowe


MAX-FLOOR 1 Mariusz Lenik

34-212 Bieńkówka, Bieńkówka 193

Numer telefonu: +48 662 028 026

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Pobieżny opis firmy Posadzki maszynowe

Wysokojakościowe, bezpieczne i wytrzymałe posadzki to dziś podstawa wielu biznesów, o czym doskonale wiedzą pracownicy firmy MAX-FLOOR 1 Mariusz Lenik. Starając się odpowiedzieć na dostrzegane zapotrzebowanie, kadra przygotowała ofertę sprzedażową, która obejmuje różne typy wykończeń, zależne od personalnych wymagań zlecającego oraz prowadzonego przez niego zakładu.

Realizator proponuje posadzki maszynowe, doceniane przez klientów z powodu krótkiego czasu nakładania i schnięcia. Istnieje możliwość zamówienia wylewki z betonu, anhydrytu oraz styrobetonu. Cena za usługę jest każdorazowo ustalana indywidualnie. Na jej wysokość wpływa metraż, jaki zleceniodawca chce pokryć, a także rodzaj wybranej przez niego mieszanki. 

Firma działa głównie rejonowo, na terenie województw małopolskiego i Śląska, jednak pracownicy mogą również podjąć się realizacji większych zamówień, działając w delegacji. Ze swojej strony gwarantują terminowość i wykonanie zlecenia zgodnie z zatwierdzonym przez klienta projektem. 

Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Pobliskie firmy:

RYSOWNIA


Parkowa 25, Wrocław

Zobacz >

produktyreklamowe.com.pl


Główna 38, Brzezia Łąka

Zobacz >

E-CDP


Białych Goździków 12, Wrocław

Zobacz >