Kurs skałkowy


Kurs skałkowy


Polska Szkoła Alpinizmu

43-300 Bielsko-Biała, Kosynierów 24

Numer telefonu:

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Pobieżny opis firmy Kurs skałkowy

Osoby, które choć raz spróbują wspinaczki skałkowej mówią, że to wspaniała przygoda i świetna forma aktywnego wypoczynku. Jeśli Ty też chciałbyś spróbować tego sportu, Polska Szkoła Alpinizmu zaprasza na kurs skałkowy. Powinieneś też wiedzieć, że na taki kurs może się zapisać każda osoba, która ukończyła 16 lat, ale jeśli jesteś osobą niepełnoletnią, powinieneś mieć pisemną zgodę rodziców. Rekomendowana szkoła wspinania ma w propozycji dwa rodzaje kursów skałkowych:

  1. Pierwszy kurs to kurs wspinaczkowy po drogach ubezpieczonych, który standardowo kosztuje ok. 500 złotych i trwa 4 dni.
  2. Drugi kurs to podstawowy kurs skałkowy, on jest trochę droższy, bo jedna osoba płaci za niego około 800 złotych, a sam kurs trwa 6 dni.

Rekomendowana szkoła zaprasza też wszystkich, którzy chcieliby uzyskać uprawnienia do pracy na wysokościach, a także tych, którzy w miesiącach letnich chcieliby wyjechać na ekstremalny obóz wspinaczkowo-jaskiniowy.

  • Użytkownik usedingat dodał komentarz 2019-10-07 15:46:16
  • Dzięki zajęciom w tej szkole podniosłem swoje umiejętności wspinaczkowe. Można u nich liczyć na wysoki poziom merytoryczny oraz profesjonalne podejście do kursantów. :)
  • Ocena 3

Pobliskie firmy:

P.H. BAU-TEC


Wilsona 30, Częstochowa

Zobacz >

LIMBA


Górnośląska 11, Poręba

Zobacz >

WindBal


Wałowa 39, Tychy

Zobacz >