Adwokat alimenty Gdynia


Adwokat alimenty Gdynia


Kancelaria adwokacka adwokat Marcin Kochanowski

81-526 Gdynia, Świerkowa 30

Numer telefonu: 733 272 252

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Pobieżny opis firmy Adwokat alimenty Gdynia

Gdyńska kancelaria rozwodowa przyjmuje osoby planujące formalne rozwiązanie relacji z małżonkiem. Więcej informacji na temat świadczonych przez nią usług można znaleźć na stronie internetowej pod adresem kancelariakochanowski.pl. W trakcie rozprawy poruszany jest między innymi temat podziału majątku oraz ustalania wysokości alimentów. Ponadto rozwodzący się partnerzy muszą ustalić zasady opieki nad dzieckiem.

Jeśli jeden z rodziców dostrzega toksyczne zachowania drugiego, takie jak przemoc lub nadużywanie alkoholu, można zdecydować się na wniosek o ograniczenie lub pozbawienie władzy rodzicielskiej. Istotne jest również ustalenie miejsca pobytu dziecka. Adwokat od alimentów w Gdyni analizuje możliwe scenariusze wydarzeń i przedstawia w sądzie wskazane mu przez klienta fakty.

Kancelaria zajmuje się także prawem cywilnym, karnym oraz obsługą wspólnot mieszkaniowych. Często udziela porad prawnych w zakresie posiadania środków odurzających, sporów z pracodawcą oraz dochodzenia roszczeń i windykacji należności.

Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Pobliskie firmy:

Moto Handel Wojciech Nowociński


Obrońców Westerplatte 25, Rumia

Zobacz >