Uprawnienia spawalnicze


Uprawnienia spawalnicze


ODEKA SIMP FF

85-030 Bydgoszcz, Toruńska 286

Numer telefonu:

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Pobieżny opis firmy Uprawnienia spawalnicze

Istnieje wiele metod trwałego łączenia metali. Do najchętniej wybieranych w przemyśle - zarówno ciężkim, jak i lekkim należy spawanie. Nic dziwnego więc, że zapotrzebowanie na fachowców specjalizujących się w tej dziedzinie stale rośnie.

Na stronie odeka.pl uzyskają Państwo informacje o tym, jak zdobyć uprawnienia spawalnicze. Firma organizuje profesjonalne kursy z obsługi urządzeń typu MIG, TIG, zasilanych elektrycznie oraz gazowo. Szkolenia organizowane są zarówno dla indywidualnych pracowników, jak i zorganizowanych grup.

Kursy oferowane przez ODEKA składają się z części teoretycznej, na której przyswajana jest niezbędna wiedza oraz ćwiczeń praktycznych. Uprawnienia zdobywa się dopiero po pozytywnym zaliczeniu egzaminu końcowego, jednak nie ma powodu do obaw - profesjonalna kadra doskonale Państwa do nich przygotuje. 

  • Użytkownik teadyit dodał komentarz 2019-10-11 12:41:48
  • Zdobycie uprawnień spawacza to było moje marzenie, w którego realizacji pomocny okazał się ośrodek ODEKA. W przyjaznej atmosferze można zdobyć odpowiednie kompetencje zawodowe.
  • Ocena 5

Pobliskie firmy:

Mat-Bud Sp. z o.o. Sp. k.


Leśna 5, Rozgarty

Zobacz >

Wycieczkownia


Bażyńskich 8, Toruń

Zobacz >

Trust Bydgoszcz


Rumińskiego 6, Bydgoszcz

Zobacz >