Opieka informatyczna


Opieka informatyczna


Komputronik Biznes

02-222 Warszawa, al. Jerozolimskie 181A

Numer telefonu: +48 502 337 693

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Pobieżny opis firmy Opieka informatyczna

Z pewnością wielu podmiotom gospodarczym przyda się utrzymana na wysokim poziomie opieka informatyczna. Usługi takie można znaleźć bez trudu w Warszawie, ale każdy, komu zależy na sprawdzonej i doświadczonej firmie, powinien zaufać specjalistom z komputronikbiznes.pl. Oferta ta kierowana jest specjalnie dla firm i opracowana jest w taki sposób, by zaspokajać wszystkie oczekiwania takich podmiotów. Przede wszystkim jest ona w pełni kompleksowa.

Firma zajmuje się doradztwem, audytem i wdrożeniami w zakresie sprzętu, oprogramowania czy sieci, można więc zwrócić się do niej z każdym problemem. Wybiera dla swych klientów najlepsze rozwiązania, bazując na swej szerokiej wiedzy i doświadczeniu swoich pracowników, jest to więc najlepszy wybór gdy pożądane są usługi wysokiej jakości, w dodatku w dobrej cenie.

  • Użytkownik Michalina Zielińska dodał komentarz 2018-04-12 14:38:28
  • Opieka IT albo po prostu informatyczna to w naszych czasach usługa na wagę złota. W każdej praktycznie firmie mamy komputery, drukarki, skanery etc. Ktoś to wszystko musi ogarniać i serwisować.
  • Ocena 3

Pobliskie firmy:

PITERSON Sp. z o.o.


Filtrowa 68, Warszawa

Zobacz >

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć


Trakt Brzeski 58, Warszawa

Zobacz >