Tanie kasetony


Tanie kasetony


produktyreklamowe.com.pl

55-093 Brzezia Łąka, Główna 38

Numer telefonu: 663 787 665

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Pobieżny opis firmy Tanie kasetony

Podświetlane kasetony, semafory, pylony, totemy, litery przestrzenne to tylko kilka produktów oferowanych przez firmę Produktyreklamowe.com.pl. Reklamy świetlne to jej specjalność. Firma tworzy na zamówienie projekty i na ich podstawie przygotowuje podświetlane produkty reklamowe. Klient może zaproponować również własny projekt, na bazie którego firma zrealizuje zlecenie. 

Tanie kasetony świetlne dostępne w ofercie to sposób na skuteczną reklamę. Z ich pomocą przedsiębiorcy promują swoje usługi i wyroby. Dzięki zastosowaniu energooszczędnego systemu LED reklama nie pobiera dużej ilości prądu, a co za tym idzie, jest stosunkowo niedroga. 

Zaletą kasetonów podświetlanych jest ich widoczność przez 24 godziny na dobę, nawet przy gorszych warunkach atmosferycznych, a także zachęcanie potencjalnych klientów do skorzystania z oferty danej firmy.





  • Użytkownik happydog188 dodał komentarz 2021-02-04 11:53:21
  • Myślę, że w tej firmie można wybierać wśród rodzajów i from reklamy świetlnej. Ja zamówiłem u nich kaseton w przystępnej cenie - i jestem zadowolony z jakości wykonania oraz estetyki. ;)
  • Ocena 5

Pobliskie firmy:

RYSOWNIA


Parkowa 25, Wrocław

Zobacz >

E-CDP


Białych Goździków 12, Wrocław

Zobacz >

Moliland


Adama Mickiewicza 6, Wołów

Zobacz >