https://eventomat.pl/ - Wynajem namiotów imprezowych


https://eventomat.pl/ - Wynajem namiotów imprezowych


Eventomat

02-572 Warszawa, Kazimierzowska 25

Numer telefonu: 22 400 16 23

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Pobieżny opis firmy https://eventomat.pl/ - Wynajem namiotów imprezowych

Szykując imprezę plenerową, należy pamiętać przede wszystkim o tym, by zapewnić wszystkim uczestnikom możliwość schronienia się przed słońcem, jak i deszczem. Do tego celu zdecydowanie najlepsze są tymczasowe zadaszenia – namioty eventowe, które od lat towarzyszą takim okazjom. Rozwiązanie to cieszy się popularnością na najróżniejszych imprezach. Ich efektywność jest jednak warunkowana m.in. tym, od kogo są wypożyczane.

Zdecydowanie najlepszy wynajem namiotów imprezowych oferuje firma, którą można znaleźć pod adresem eventomat.pl. Jej wykwalifikowani fachowcy dbają o to, by do klientów trafiały wyłącznie zadbane i elegancko prezentujące się namioty, będące wizytówką i ozdobą całej imprezy. Do dyspozycji zainteresowanych są modułowe zadaszenia firmy Mastertent, jak i szereg innych, dużych konstrukcji, jak np. biesiadne, halowe czy piknikowe.

Organizując wystawy, wesele czy inne eventy w plenerze w okolicach Warszawy, zdecydowanie warto zwrócić uwagę na propozycje tej firmy. Oprócz wynajmu oferują również transport i profesjonalny montaż na miejscu. Wszystko zaś w atrakcyjnych cenach.

Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Pobliskie firmy:

Komputronik Biznes


al. Jerozolimskie 181A, Warszawa

Zobacz >

PITERSON Sp. z o.o.


Filtrowa 68, Warszawa

Zobacz >