Makijaż permanentny Kielce


Makijaż permanentny Kielce


Centrum makijażu permanentnego i medycyny estetycznej - Edyta Drogosz

25-429 Kielce, Orląt Lwowskich 72K

Numer telefonu: 510 457 009

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Pobieżny opis firmy Makijaż permanentny Kielce

Dobrze wykonany makijaż może dodać uroku każdej kobiecie, jednak nie wszystkie panie korzystają z tej możliwości. Dlaczego? Niektórym kobietom brakuje talentu do tego, by podkreślić makijażem wszystkie atuty swojej twarzy, jednocześnie maskując jej niedostatki. Innym kobietom brakuje zaś czasu... lub chęci. Jest jednak świetne rozwiązanie obu tych problemów i sposób, by zawsze wyglądać pięknie, nawet nie malując się.

Rozwiązaniem tym jest oczywiście zdobywający sobie coraz większą popularność makijaż permanentny. W Kielcach wykonuje go renomowana placówka, w której, oddając się w ręce doświadczonej lingeristki, można podkreślić oczy czy usta w sposób, który pomoże wydobyć z nich prawdziwe piękno. Warto więc odwiedzić stronę permanentnykielce.pl, zapoznać się ze wszystkimi szczegółami, a potem umówić się na wykonanie takiego zabiegu.

  • Użytkownik Zośka dodał komentarz 2018-07-12 11:29:14
  • Makijaż permanentny wykonany w Centrum makijażu permanentnego i medycyny estetycznej - Edyta Drogosz wygląda perfekcyjnie. Jestem mega zadowolona z efektu.
  • Ocena 3

Pobliskie firmy:

Emilio Piotr Kobus


Leszczyny 81 G, Górno

Zobacz >